Ceyhan OSGB

2017 yılının ilk aylarında faaliyete geçen CEYHAN Ortak Sağlık Güvenlik birimi, bünyesinde barındırdığı konusunda uzmanlaşmış, akademik kariyere sahip, Türkiye çapında başarılara imza atmış olan iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri ile hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

İş sağlığı ve güvenliği konusunun tehlike sınıfları arasında ayırım yapmadan, tüm müesseselerde uygulanması için rehberlik etmek. Çalışanların ülkemizin müreffeh yarınlarını inşa ederken iş sağlığı ve güvenliği bilinciyle çalışıp üretmesi, İşverenlerin de çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliği konularındaki tüm ihtiyaçlarını eksiksiz, ekonomik, akılcı yoldan karşılayabilecekleri bir sistemi; Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığınca tarafımıza bildirilen emir ve talimatlar doğrultusunda, ilgili yasalar ve mevzuatlar ışığında etik ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden işletmek.

VİZYONUMUZ

Gelecek yıllar içerisinde Türkiye’nin önde gelen İş sağlığı ve güvenliği firması olurken bilgi ve birikimimizi devletimiz Ve milletimizle paylaşıp, ülkemize karşı olan maddi ve manevi vazifelerimizi yerine getirmekiçin yılmadan çalışmak.

Belgelerimiz